Huragan Jezioro - strona nieoficjalna

Ładowanie...

II KOLEJKA: Huragan Jezioro 4:0 Ruch Kochanowice

• autor: tomekat, 2016-08-22 15:22

Mamy to, mamy pierwsze zwycięstwo w tym sezonie i przełamanie złej passy, która trwała już od ośmiu miesięcy. Kiedy to w październiku wygraliśmy po raz ostatni z drużyną KS Panki.

W drugiej kolejce sezonu przyjechał do nas Ruch Kochanowice. Od początku spotkania to my zaczęliśmy dominować, z łatwością dochodziliśmy do sytuacji bramkowych jednak kilkakrotnie myliliśmy się na początku spotkania i wciąż nie ma tego upragnionego gola. Ruch przez pierwsze 15 min praktycznie nie miał nic do powiedzenia, jednak jedna kontra po naszym błędzie doprowadziła do rzutu karnego, z którego wybronił nas Kamil Drynda. Przez cały czas nie miał nic do roboty, a kiedy przyszło bronić karnego
spisał się znakomicie. Obrona Kamila Dryndy podziałała na nas mobilizująco i chwilę później kolejny rajd Jarosława Szymanka dał naszej drużynie rzut karny, do którego podszedł Łukasz Kaczmarzyk i pewnie
zamienił go na bramkę. Po bramce szukaliśmy kolejnych sytuacji na podwyższenie wyniku i znowu piękną indywidualną akcją popisał się Jarosław Szymanek, który wystawił Dawidowi Grelińskiemu piłkę i nie pozostało mu nic innego jak wpakować piłkę do bramki 2:0. Pod koniec pierwszej połowy trochę opadliśmy z sił przez co swoje 5 minut mieli goście jednak bez żadnych poważnych zagrożeń bramki Kamila.

Drugą połowę zaczynamy dość chaotycznie przez co zostaliśmy zepchnięci do obrony jednak, wyszliśmy z tego bardzo szybko znów dwie, trzy zmarnowane okazje. Jednak mogliśmy liczyć po raz kolejny w tym meczu na naszego Jarosława Szymanka, który tym razem sam wykończył swoją indywidualną akcję mijając po drodze trzech zawodników razem z bramkarzem i mógł spokojnie wejść do pustej bramki. Kilka minut później kolejna nasza akcja Jarosław Szymanek podaje do Łukasza Kaczmarzyka na szesnasty metr, a ten na spokoju precyzyjnym strzałem ustala wynik na 4:0. Pod koniec nasza drużyna pewnie kontrolowała spotkanie, nękając rywala kontrami jednak więcej bramek na Jeziorze nie oglądaliśmy. Po ośmiu miesiącach Huragan ma swoje upragnione zwycięstwo w dobrym stylu z Ruchem Kochanowice 4:0. Oby tak dalej. Bo po złej passie musi być ta dobra!

W 3 rundzie Huragan Jezioro będzie podejmować na wyjeździe lidera tabeli Promień Glinicę, który dysponuje znakomitą formą i to będzie już poważniejszy sprawdzian podopiecznych Pawła Labochy. Promień swoje pierwsze dwa mecze wygrał wynikami 9:0 oraz 5:0 i to oni będą faworytami tego spotkania. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami w Pucharze Polski zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3:2! Zapraszamy wszystkich w sobotę do Glinicy walczymy o kolejne trzy punkty!

Bramki:
Łukasz Kaczmarzyk x2
Jarosław Szymanek
Dawid Greliński

Kartki:
Karol Zdunek
Jarosław Szymanek
Piotr Syrek

autor: ~xerxes 2016-08-27 13:16:24

avatar a dzisiaj z liderem ;trzepanko;co ???

autor: ~xerxes 2016-08-27 21:31:32

avatar myślałem że zaliczycie więcej a tu tylko 0-1 no to nie najgorzej

autor: Iglak_Typer 2016-09-05 17:20:43

Profil Iglak_Typer w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz !!! >>> bet350.blogspot.com/

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Huragan JezioroRuch Kochanowice
Huragan Jezioro 3:0 Ruch Kochanowice