statystyki szczegółowe

Aktualności

I KOLEJKA: Rybak Ciasna 1:0 Huragan Jezioro

• autor: PB, 2016-08-15 23:11

Niestety przegrywamy mecz na inaugurację nowego sezonu w A-Klasie Lublinieckiej. W pierwszej kolejce udaliśmy się na trudny teren do Ciasnej.

Już w pierwszych minutach zaczęliśmy tworzyć sobie dogodne sytuacje bramkowe. Gdzie w drugiej minucie meczu sam na sam z bramkarzem po podaniu Łukasza Kaczmarzyka znalazł się Jarosław Szymanek strzelając jednak obok bramki. Kolejne minuty cały czas pod dyktando Huraganu do okazji 100% dochodził znowu Jarosław Szymanek i Łukasz Kaczmarzyk, który zaczął mijać obrońców w polu karnym jak pachołki jednak wszystkie ich siły na nic każdy strzał mijał się z celem. W 16 minucie kontuzji doznał nasz zawodnik Dawid Greliński i musiał opuścić boisko. W 22 minucie kolejna nasza akcji kończy się nie powodzeniem tracimy piłkę i z kontrą wychodzą gospodarze pierwszy strzał i bramka dla Rybaka, a strzelcem Joachim Polaczek. Minutę po straconej bramce sam na sam wychodzi nasz zawodnik zostaje sfaulowany, jak sędzia uznał niesłusznie jednak tylko na żółtą kartkę. Druga część pierwszej połowy i znów obraz gry się nie zmienia atakuje Huragan strzelając jednak wciąż niecelnie. Rybak do końca stworzył sobie może jedną okazję z rzutu wolnego, gdzie w odpowiednim miejscu znalazł się Karol Zdunek i wybił z linii bramkowej.

Druga połowa zaczęła się od kolejnego brutalnego faulu zawodnika z Ciasnej i czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy. Przez kolejne minuty to znów my stwarzamy sobie okazje pod bramkowe niestety nie było nam pisane strzelić bramki w tym meczu, a Rybak pojedynczymi kontrami próbował zagrozić naszej bramce i udało się urwał się jeden z zawodników i Karol Zdunek za faul ogląda drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę siły na boisku wyrównane, a my coraz bardziej zaczęliśmy się spieszyć kolejne okazje Jarosława Szymanka, Łukasza Kaczmarzyka czy też pojedyncze strzały Patryka Beleć, Macieja Matyszczaka nie znajdywały drogi do bramki. Pod koniec przez pośpiech i czas, który nas gonił narażaliśmy się na kontry, ale w obronie nie do przejścia był Piotr Syrek, a gdy piłka go już minęła za każdym razem ratował nas dobrze spisujący się w bramce Kamil Drynda. Mimo tylu okazji i walki włożonej w to spotkanie przegrywamy na wyjeździe z Rybakiem Ciasna 1:0.

W drugiej kolejce Huragan Jezioro będzie się mierzył na własnym boisku z Ruchem Kochanowice. Podopieczni Pawła Labochy, znów będą walczyć o trzy punkty i przełamanie złej passy.