statystyki szczegółowe

Aktualności

Fatalny występ

• autor: adminis, 2015-09-04 23:39

Po słabym meczu ulegliśmy Gromowi 2-4, tracąc dwie bramki w ostatnich minutach meczu.

autor: ~xxx 2015-09-05 20:43:30

avatar Po dwóch różnych połowach przegrywamy 4-2 . Od 2-0 doprowadzamy do 2-2 , następnie 3-2 i w ostatniej minucie karny i 4-2 staje się faktem .

autor: ~BH 2015-09-06 00:11:04

avatar Gratuluję ambitnej gry:) Nie ma się co szczypać w kolejnych meczach będzie tylko lepiej. Sędziowanie nie całkiem słuszne ale niestety z tym cały sezon się trzeba liczyć. Pomimo (jak dla mnie całkiem nietrafionej niechęci czy niewiary) różnych uprzedzeń ze strony co niektórych BYŁYCH zawodników czy kibiców możecie w 100% korzystać ze wsparcia i dopingu zawodników i kibiców BH. My murem stoimy za NASZYMI w klasie 0 tak za Wami jak i za LL. Dawne niesnaski można odłożyć między bajki i nic już tego nie zmieni. Życzę powodzenia w kolejnych meczach. Pozdrawiam

autor: ~HJ 2015-09-06 13:41:14

avatar Panowie i kolejny karny w każdym meczu musi być 1. Dziwi mnie tylko to że potrafimy przez 90 minut zagrać 30 minut super a resztę przestoimy zawsze lepsza 2 połowa. Coś nasz snajper nie może się znaleść w tej klasie O. Musimy wziąść się w końcu w garść i zacząć grać swoje bo chyba te mecze was paraliżują spokojnie grajmy swoje a będzie dobrze

autor: ~Dociekliwy 2015-09-10 20:27:25

avatar Wyjazd do Miedźna już trwa od niespełna tygodnia. Czy już wróciliście z Miedźna, bo wciąż nie ma żadnej informacji?

autor: ~Losiu 2015-09-10 20:45:31

avatar Wróciliśmy, cali i zdrowi, na szczęscie ! :)