statystyki szczegółowe

Aktualności

Zdecydowana wygrana w meczu na szczycie

• autor: adminis, 2014-09-19 09:55

Huragan odniósł kolejne zwycięstwo i wskoczył na pozycje lidera. [RELACJA W ROZWINIĘCIU]

Mecz rozpoczęliśmy najlepiej jak to tylko możliwe. Gospodarze rozpoczęli grę, a Huragan od razu rzucił się na rywala; Mateusz Jelonek przejął piłkę i obsłużył podaniem Jarosława Szymanka, który otworzył wynik spotkania. Była to jedna z najszybszych bramek naszego zespołu - padła w 24 sekundzie gry! Na tym jednak nie poprzestaliśmy i kilka minut później na 2-0 podwyższył kapitan zespołu Łukasz Kaczmarzyk, któremu asystował znowu Mateusz Jelonek. W 24 minucie było już 3-0. Nieporadne zachowanie obrońcy Żwirexu wykorzystał Jarosław Szymanek; zabierając mu piłkę, stanął oko w oko z bramkarzem i strzelił swoją kolejną bramkę. Do końca pierwszej połowy przewaga naszego zespołu była gigantyczna, jednak przy wyniku 3-0 coś się zacięło w Huraganie i mimo kilku świetnych okazji więcej goli już nie padło.

Na drugą połowę wyszliśmy zbyt rozluźnieni. Hadra, która nie miała nic do stracenia rzuciła się na nasz zespół i przez około 10 minut mocno atakowała, niestety dla nas, z powodzeniem. Daliśmy się zaskoczyć i Żwirex zdobył bramkę na 1-3. Chwilę później w polu karnym został powalony Mateusz Jelonek. Sam poszkodowany podszedł do jedenastki, jednak uderzył nieczysto, za lekko. Bramkarz miejscowych obronił ten strzał. W zaistniałej sytuacji wydawało się, że gospodarze mogą złapać wiatr w żagle, jednak po kwadransie słabej gry Jezioro wróciło na właściwe tory, z powrotem przejmując inicjatywę. Nadzieję, rewelacyjnego beniaminka, na dobry wynik rozwiała dwójkowa akcja Łukasza Kaczmarzyka i Jarosława Szymanka, po której nasz młodzieżowiec skompletował hat - tricka.

Tymczasowo wskoczyliśmy na pozycję lidera, jednak należy pamiętać, że Promień Glinica i Żwirex Hadra mają o jeden rozegrany mecz mniej. Za tydzień pauzujemy i sytuacja w tabeli może ulec drobnym zmianom. Za dwa tygodnie podejmiemy u siebie Pokój Sadów.

Warto wspomnieć, że w tym meczu, z trybun, wspierało nas dwóch byłych zawodników Huraganu Jezioro, bracia: Paweł i Krzysztof Cudakowie. Szkoda tylko, że nie mogli nam pomóc na boisku.

Żwirex Hadra 1-4 (0-3) Huragan Jezioro