Aktualności

Zasłużona wygrana

• autor: adminis, 2014-09-12 13:26

Huragan, po dobrej grze, pokonał Rybaka 3-1. [RELACJA W ROZWINIĘCIU]

Już od pierwszego gwizdka Huragan zaatakował gości z Ciasnej. Początkowy napór zakończył się na szybko podyktowanej dla naszego zespołu jedenastce. Przewrócony w polu karnym został dryblujący Jarosław Szymanek, a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Mateusz Jelonek. Z biegiem czasu spotkanie zaczęło się wyrównywać, choć dalej z lekkim wskazaniem na Jezioro. Niestety dla naszego zespołu w 28 minucie Rybak wyrównał, po dobrze rozegranym kontrataku i sytuacji "sam na sam". Do przerwy więcej bramek nie padło.

Druga połowa to już zdecydowana dominacja Huraganu. Im dłużej trwało spotkanie, tym przyjezdni bardziej opadali z sił, nie mając argumentów, aby zagrozić bramce Jeziora. Swego dopięliśmy w 63 minucie, kiedy to po świetnym prostopadłym podaniu Pawła Labochy potężne uderzenie oddał Mateusz Jelonek. Piłka po jego strzale nie znalazła jednak drogi do bramki, lecz po interwencji bramkarza z Ciasnej najlepiej w polu karnym odnalazł się Jarosław Szymanek, zdobywając swoją czwartą bramkę w sezonie. Na 3-1 podwyższył kapitan Huraganu Łukasz Kaczmarzyk, który po dośrodkowaniu Macieja Matyszczaka wyszedł 1vs1 z bramkarzem z Ciasnej i mógł tylko zapytać, w który róg oddać strzał.

Zagraliśmy dobre spotkanie, szczególnie w drugiej części. Łapaliśmy gości często na spalone, jednocześnie nie dając się na nich złapać ani razu. Oddawaliśmy mnóstwo strzałów, celnych i mniej celnych. Świetnie spisali się zmiennicy. Każdy z nich wchodząc z ławki wnosił ożywienie w poczynania naszej drużyny. Drużyna z Ciasnej stwarzała zagrożenia pod naszą bramką jedynie za sprawą stałych fragmentów gry.

Już za tydzień zmierzymy się z sensacyjnie dobrze spisującym się beniaminkiem z Hadry. Drużyna Żwirexu odniosła na razie komplet zwycięstw i u siebie (w Lisowie) z pewnością będzie wymagającym przeciwnikiem.

HURAGAN JEZIORO 3-1(1-1) RYBAK CIASNA