statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana z Promieniem Glinicą

• autor: tomekat, 2014-04-14 16:53

Huragan Jezioro wygrywa na własnym boisku z Promieniem Glinicą 3:1 (2:0). Jest to pierwsze zwycięstwo naszego zespołu w rundzie wiosennej.

Huragan Jezioro wyszedł na mecz mocno zmotywowany, już w pierwszych minutach można było zauważyć przewagę po stronie gospodarzy. 30 minut gry wystarczyło by wypracować sytuację po której Grzegorz Łebek "na raty" pokonuje bramkarza Promienia. Goście zmuszeni do gonienia wyniku przeszli do ofensywy dochodząc do kilku dobrych sytuacji, jednak równo grająca obrona Huraganu nie pozwoliła na zdobycie bramki wyrównującej. Mecz nabrał tempa, w kontrowersyjnej sytuacji w polu karnym sędzia główny dyktuje rzut wolny pośredni na rzecz naszego zespołu. Po mocnym uderzeniu Mateusza Jelonka piłka trafia pod nogi Grzegorza Łebka, który wykorzystując zamieszanie precyzyjnym strzałem pokonuje po raz drugi bramkarza i ustala wynik pierwszej odsłony na 2:0.
Drugą połowę zaczynamy bez zmian w składzie, dobrze spisująca się jedenastka sprawiała coraz większe problemy przyjezdnym. Szybkie akcje jednak kończyły się bez pożądanego skutku. W 75 minucie obrońca Promienia zagrywa w polu karnym ręką, sędzia dyktuje rzut karny, który na bramkę zamienia Grzegorz Łebek zdobywając hat-tricka. W doliczonym czasie gry kapitan rywali zdobywa honorową bramkę i ustala wynik spotkania na 3:1.

Bramki: Grzegorz Łebek x3

Skład: Kamil Drynda - Jacek Grabowski, Szymon Klecha, Karol Zdunek, Jakub Chyra - Paweł Labocha, Grzegorz Łebek, Łukasz Kaczmarzyk, Kamil Jakubowski(Łukasz Fijałkowski) - Mateusz Jelonek(Mateusz Mandat), Jarosław Szymanek.