Ważny remis na początek rundy

• autor: tomekat, 2014-03-29 17:25

W pierwszym meczu rundy wiosennej remisujemy z drużyną z Woźnik 1:1 (0:0).
Więcej w rozwinięciu.

Po dobrym meczu na początek rundy remisujemy na własnym boisku 1:1. W pierwszej połowie spotkanie bardzo wyrównane, mimo kilku niewykorzystanych okazji z początku meczu schodzimy do szatni z zerowym wynikiem. Na początku drugiej połowy widoczna przewaga po stronie Huraganu, jeden z ataków zakończył się bramką zdobytą z bliskiej odległości przez Kamila Jakubowskiego. Od 65 minuty prowadzimy 1:0,  w końcówce meczu wiele niewykorzystanych okazji zemściły się na naszym zespole i w 85 minucie goście wyrównują i ustalają  wynik spotkania.

Skład: Kamil Drynda, Jacek Grabowski, Piotr Syrek, Karol Zdunek, Szymon Klecha, Paweł Labocha, Grzegorz Łebek, Jakub Chyra, Kamil Jakubowski, Jarosław Szymanek, Łukasz Kaczmarzyk