Huragan Jezioro - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Huragan Jezioro 3:0 Ruch Kochanowice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15

Najnowsza galeria

TRASY RYWALIZACJI
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 96, wczoraj: 195
ogółem: 661 781

statystyki szczegółowe

Król Strzelców 2016/2017

  1. Krzysztof Glafik (Orzeł Psary-Babienica) - 30
  2. Łukasz Kaczmarzyk (Huragan Jezioro) - 20
  3. Bartłomiej Borszcz (Promień Glinica) - 19
  4. Adam Młynek (Orzeł Psary-Babienica) - 18
  5. Wojciech Małczak (Promień Glinica) - 18
  6. Damian Michna (Pokój Sadów) - 18
  7. Mirosław Wróbel (Mechanik Kochcice) - 16
  8. Denis Kozub (Małapanew Kuczów) - 15
  9. Piotr Matyja (Płomień Przystajń) - 11
  10. Mateusz Strzoda (Promień Glinica) - 10
  11. Tomasz Orlik (Małapanew Kuczów) - 9
  12. Piotr Klabis (Orzeł Psary-Babienica) - 8
  13. Mateusz Brol (Promień Glinica) - 8
  14. Szymon Strzoda (Mechanik Kochcice) - 8
  15. Dariusz Mizera (Mechanik Kochcice)  - 8
  16. Jarosław Szymanek (Huragan Jezioro) - 8
  17. Krystian Bort (Małapanew Kuczów) - 6
  18. Przemysław Sadziak (Płomień Przystajń) - 6
  19. Marcin Żmuda (Orzeł Psary-Babienica) - 5
  20. Piotr Korzekwa (Małapanew Kuczów) - 5
  21. Adam Kąkol (Małapanew Kuczów) - 5
  22. Rafał Melicki (Małapanew Kuczów) - 5
  23. Krzysztof Duda (Płomień Przystajń) - 5
  24. Mateusz Piśniak (Płomień Przystajń) - 5
  25. Mateusz Koza (Promień Glinica) - 4
  26. Jarosław Nahajowski (Promień Glinica) - 4
  27. Grzegorz Szydło (Pokój Sadów) - 4
  28. Paweł Labocha (Huragan Jezioro) - 4
  29. Michał Loreńczyk (Orzeł Psary-Babienica) - 3
  30. Michał Tkacz (Orzeł Psary-Babienica) - 3
  31. Patryk Jureczko (Promień Glinica) - 3
  32. Łukasz Strzoda (Promień Glinica) - 3
  33. Szymon Cichoń (Pokój Sadów) - 3
  34. Mateusz Cichoń (Pokój Sadów) - 3
  35. Karol Greupner (Pokój Sadów) - 3
  36. Jacek Wójcik (Pokój Sadów) - 3
  37. Łukasz Skubała (Mechanik Kochcice) - 3
  38. Adam Mańka (Mechanik Kochcice)  - 3
  39. Marcin Matyl (Orzeł Psary-Babienica) - 2
  40. Marek Kluf (Orzeł Psary-Babienica) - 2
  41. Bartłomiej Przystalski (Orzeł Psary-Babienica) - 2
  42. Dawid Brol (Promień Glinica) - 2
  43. Patryk Kocyba (Małapanew Kuczów) - 2
  44. Marcin Dziagacz (Małapanew Kuczów) - 2
  45. Sławomir Wojtal (Małapanew Kuczów) - 2
  46. Daniel Przewodnik (Małapanew Kuczów) - 2
  47. Dawid Gażdzicki (Płomień Przystajń) - 2
  48. Dariusz Szczepaniak (Płomień Przystajń) - 2
  49. Jakub Kocyba (Mechanik Kochcice) - 2
  50. Dawid Greliński (Huragan Jezioro) - 2
  51. Łukasz Fijałkowski (Huragan Jezioro) - 2
  52. Paweł Więcławik (Orzeł Psary-Babienica) - 1
  53. Kamil Klyta (Orzeł Psary-Babienica) - 1
  54. Mateusz Majchrzyk (Orzeł Psary-Babienica) - 1
  55. Szymon Mazur (Orzeł Psary-Babienica) - 1
  56. Dawid Florkowski (Promień Glinica) - 1
  57. Adrian Strzoda (Promień Glinica) - 1
  58. Krystian Ptok (Promień Glinica) - 1
  59. Patryk Płonka (Promień Glinica) - 1
  60. Bartłomiej Podolski (Małapanew Kuczów) - 1
  61. Krzysztof Myrcik (Małapanew Kuczów) - 1
  62. Wojciech Kucharczyk (Płomień Przystajń) - 1
  63. Robert Wiśniewski (Płomień Przystajń) - 1
  64. Miłosz Szczepański (Płomień Przystajń) - 1
  65. Paweł Rusok (Płomień Przystajń) - 1
  66. Mariusz Barakoński (Płomień Przystajń) - 1
  67. Martyn Swoboda (Pokój Sadów)  - 1
  68. Przemysław Janik (Pokój Sadów) - 1
  69. Łukasz Szymiec (Pokój Sadów) - 1
  70. Michał Janik (Pokój Sadów) - 1
  71. Piotr Bryś (Mechanik Kochcice) - 1
  72. Marcin Czaja (Mechanik Kochcice) - 1
  73. Mateusz Kaszuba (Mechanik Kochcice) - 1
  74. Adam Chmielewski (Mechanik Kochcice) - 1
  75. Grzegorz Kazior (Mechanik Kochcice) - 1
  76. Tomasz Rak (Mechanik Kochcice) - 1
  77. Karol Zdunek (Huragan Jezioro) - 1
  78. Cezary Janicki (Huragan Jezioro) - 1
  79. Kamil Jakubowski (Huragan Jezioro) - 1
  80. Rafał Lewandowski (Huragan Jezioro) - 1
  81. Dominik Sitkiewicz (Huragan Jezioro) - 1
  82. Amadeusz Habrajski (Huragan Jezioro) - 1
  83. Piotr Syrek (Huragan Jezioro) - 1
  84. Patryk Beleć (Huragan Jezioro) - 1

 

Bramki samobójcze:

  1. Piotr Klabis (Orzeł Psary-Babienica) - 1
  2. Kamil Klyta (Orzeł Psary-Babienica) - 1
  3. Karol Greupner (Pokój Sadów) - 1

 

 

Stan na : w toku

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Huragan JezioroRuch Kochanowice
Huragan Jezioro 3:0 Ruch Kochanowice
2018-04-07, 17:00:00
     

Zegar

TRENINGI

WTOREK: 18:30

 

CZWARTEK: 18:30

 

 

 

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek